NOVÝ RENAULT ARKANA E-TECH FULL HYBRID

hybrid od prírody, priestranné SUV s elegantným profilom
5 plnohodnotných sedadiel, konektivita, dynamická jazda
20 pokročilých asistenčných systémov pre vodiča
dojazd až 1000 km¹
až 80 % jazdy na elektrický pohon v meste²
spotreba už od 4,7 l/100 km

1s plnou nádržou benzínu podľa údajov WLTP
2doba jazdy v závislosti od stavu batérie a spôsobu jazdy/zdroj: Renault interný zdroj / 2023
3 podľa protokolu WLTP sa môže líšiť v závislosti od verzie a výbavy

145 k

Motor E-Tech full hybrid

1000 km

dojazd

513  l

batožinového priestoru

20 

pokročilých asistenčných systémov pre vodiča

ark-1.webp

verzia esprit Alpine

Vznikla z historickej spolupráce dizajnérskych tímov Renault a Alpine a dodáva vozidlu Renault Arkana ešte športovejší vzhľad: nová lesklá, chrómovaná predná maska chladiča s novým logom značky Renault, úplne nový dizajn zadných svetlometov, tmavý chrómovaný nápis, znak esprit Alpine a 19" disky kolies. Exkluzívny dizajn pokračuje aj vnútri. Čalúnenie z udržateľných materiálov s modrým prešívaním, perforovaný vyhrievaný volant s prešívaním vo farbe francúzskej trikolóry.

E-Tech full hybrid

E-Tech full hybrid 145 k

Arkana vybavená inovatívnou hybridnou technológií E-Tech vám ponúka neporovnateľné potešenie z jazdy a vynikajúcu energetickú účinnosť. Samonabíjacia hybridná pohonná jednotka inšpirovaná svetom motoršportu ponúka dokonalé spojenie úspornosti a výkon

9,3“ multimediálna obrazovka a konektívne služby Easy Link

Pripojte sa jednoducho ku službám Google prostredníctvom multimediálneho systému Easy Link a 9,3" obrazovky. Bezdrôtové pripojenie a zrkadlenie obrazovky prostredníctvom aplikácií Android Auto™ či Apple CarPlay™ Vám umožní priamy prístup k aplikáciám, zoznamom skladieb, kontaktom a obľúbeným položkám na centrálnej obrazovke Vášho vozidla.

active driver assist

Vylepšite svoj jazdný komfort vďaka systému, ktorý reguluje rýchlosť podľa stavu vozovky, udržuje bezpečnú vzdialenosť a zaisťuje udržanie vozidla v jazdnom pruhu. Pri spomalení premávky sa vozidlo automaticky zastaví a znovu rozbehne.

Predáváme vozidlá značiek