NOVÝ RENAULT ARKANA

hybrid by nature

POHONNÁ JEDNOTKA

tichá, dynamická a s výbornou odozvou


6a55120339.webp

Arkana E-TECH Hybrid

Hybridná technológia E-TECH inšpirovaná motoristickým športom dokonale spája výkon a efektívnosť. V meste sa vždy rozbieha na elektrický pohon, na ktorý dokáže jazdiť až 80% času. Znížte svoju spotrebu paliva až o 40% v porovnaní s ekvivalentným benzínovým motorom!

Rekuperačné brzdenie nabíja batériu vášho vozidla Arkana E-TECH Hybrid automaticky počas jazdy. Užite si príjemnú jazdu bez ohľadu na okolnosti vďaka skvelej reakcii motora a výbornému zrýchleniu. Arkana E-TECH Hybrid sa prispôsobí vašim jazdným potrebám s cieľom zabezpečiť optimálnu všestrannosť.  

Objavte Arkana E-TECH Hybrid

Viac informácií o E-TECH hybrid

Komfort a technológia

ovládnite cesty z pohodlia vašej kabíny


vid-img.jpg

15 asistenčných systémov pre vodiča Easy Drive


Asistent pre jazdu po diaľnici a v kolónach, upozornenie pred prichádzajúcimi vozidlami pri cúvaní a parkovací asistent Easy Park Assist sú len niektoré z prvkov navrhnutých pre zvýšenie vášho jazdného komfortu a bezpečnosti. Tieto funkcie a mnoho ďalších je k dispozícii prostredníctvom asistenčných systémov Renault Easy Drive, ktoré vám pomôžu vozidlo ovládať na cestách. Ste pripravení urobiť prvý krok k autonómnej jazde?

85a3f99b94.webp

multimediálny systém Easy Link


Vďaka tomuto multimediálnemu systému – kompatibilnému s Android Auto™ a Apple CarPlay™ – ľahko pripojíte svoj smartfón a získate prístup ku všetkým svojim aplikáciám a pripojeným službám zo svojej 9,3" stredovej obrazovky v modeli ARKANA. 

6a6b9dd7a0.webp

multi-Sense


Zvuk a odozva motora, riadenie, výber osvetlenia interiéru a konfigurácia obrazovky vodiča... Vyberte si z 3 dostupných jazdných režimov (MySense, Eco a Sport) a prispôsobte si jazdu so systémom Multi-Sense.

Predáváme vozidlá značiek